Kozoroh má většinou dlouhé vztahy: Jedno znamení v něm umí ale probudit živočišnou vášeň, které to je?

on

|

views

and

comments

Kozoroh (22.12 – 20.1) patří mezi znamení, které jsou na dlouhodobé vztahy. Některé ze znamení však dokáže odhalit i jeho skryté stránky, které to je?

Kozoroh – Beran
Obě znemená jsou rohaté, tvrdohlavé a setkali se v souboji. Rychlý a akční Beran zlobí Kozoroha. Berana zas vytáčí partnerova konzervativnost. Měli byste si prostudovat ascendentem partnerů. Pokud budou v souhlasném živlu, pak bude možná naději na udržení vztahu.

Kozoroh – Býk
Tyto dvě zemní znamení spojuje živočišná vášeň. Praktičnost země se projevuje u obou rohatých partnerů a dává jim stejný smysl pro život. Býk a Kozoroh si většinou dobře a dlouho rozumějí. Emocionální mohou být rozdílní, ale oba jsou v životně důležitých situacích rozvážní. Velmi dobře si už na začátku jejich vztahu rozmyslí, zda má soužití význam, nebo ne.

Kozoroh – Blíženci
Rozdílnost typických živlů těchto znamení – vzduchu a země se projevuje velmi výrazně. Přelétavost Blížence velmi zlobí věrného a konzervativního Kozoroha. To, co by pro jiné znamení bylo vzletné a zábavné, chladný Kozoroh nedokáže tolerovat. Vzájemný kompromis je jediným řešením, jak vztah udržet, jinak bude Blíženec velmi rychle za horami a doly.

Kozoroh – Rak
Pragmatický a možná trochu chladný Kozoroh je méně obratný v záležitostech lásky, kterou mu Rak může nabídnout s otevřenou náručí. Pokud se spojí Rak a Kozoroh, jejich vztah funguje spíše na pracovní bázi. Kozoroh ocení především domácí kuchyni Raka. Obě znamení jsou spíše konzervativní, nestřídají partnerů a nemají problémy s nevěrou, proto spolu mohou vydržet dlouho. Ve vyšším věku se Kozorohů chlad postupně roztaje. Často až tehdy vyzná Raku upřímnou lásku a dík za to, že s ním navzdory všemu zůstal.

Kozoroh – Lev
Optimistický a srdečný Lev dokáže konzervativního Kozoroha roztát a Kozoroh zas umí couvnout do pozadí, aby umožnil Lvu zazářit v jeho celé nádheře. Kozoroh si počká na svou příležitost a dočasně se přizpůsobí Lvu, pokud z toho cosi má. Vztah dvou odlišných lidí spojuje touha po kariéře a udržování tradic. Často se však stává, že srdečný a vášní hořící Lev při chladu Kozoroha hasne a utíká ze vztahu.

Kozoroh – Panna
Kozorohu vládne přísný pán času – Saturn. Panna má ráda důslednost a cit pro detail, proto mu vyhovuje. Vzájemně je spojuje praktičnost, šetrnost a společné zájmy. Vždy se mají o čem promluvit. Stejný pohled mají i na oblast sexuality. Jejich láska jistě není taková vášnivá, jako u ohnivých znamení, ale vyhovuje oběma. Tato znamení se dávají dohromady po zralé úvaze a vydrží spolu dlouho.

Kozoroh – Váhy
Obě znamení mají společnou ambici. Snaží se v životě dosáhnout dobré postavení a žít na úrovni. Kozoroh umí šikovně vydělat peníze, za což ho Váhy obdivují. Kozoroh zas má vedle sebe rád šarmantního partnera, který ho reprezentuje. Problém je jen v tom, že Váhy mají rády společnost, zatímco Kozoroh se raději drží v ústraní. Podle vkusu Kozoroha jsou Váhy příliš marnivé a málo pracovité. To je důvodem jejich sporů a hádek.

Kozoroh – Štír
Kozoroh do vztahu se Štírem přináší jistotu a konzervatismus. Štír, který je sám hloubavý a vážný to kvituje. Přirozená inteligence těchto znamení a jejich vzájemný respekt vytváří vážný vztah. Štír dodává partnerství cit a fantazii, co se v Kozorohu zúročí. Ten na oplátku Štíra posiluje v oblasti financí. Tyto silné a vyspělé znamení spolu vydrží dlouho, jen by měly jeden druhému více otevírat.

Kozoroh – Střelec
Konzervativního Kozoroha dráždí Střelcovy dobrodružné a cestovatelské manýry. Přitom to tak nemusí být donekonečna a v tomto vztahu obzvláště platí heslo: trpělivost růže přináší. Čím je Kozoroh starší, tím je hravější. Pro Kozoroha je příznačné že se v dětství chová jako stařec a ve stáří jako mladík. Se Střelcem je to přesně naopak, v mládí se vybouří a na stáří zvykne dostat rozum a usazování.

Kozoroh – Kozoroh
Hluboký vztah dvou Kozorohů je založen na dlouhodobém poznávání se a následném splynutí do společného svazku. Pokud se tito dva páni času spoje, může to trvat opravdu věčně. Pozor si však musí dát oba, aby nevkĺzli do kariérismu a přehnaného hmotného zabezpečování rodiny. Romantická stránka u dvou Kozorohů hraje často druhé housle. Nezapomínejte si ji alespoň ve volném čase

Share this
Tags

Must-read

Pohádková a aktivní dovolená v srdci Krkonoš

Plánujete letní dovolenou v Krkonoších či jinde v Česku? To je velmi dobře, protože pokud tomu tak je, znamená to, že svou rodinu, potažmo...

Moře šperků

Rádi se pyšníte krásnými  a originální šperky a zároveň milujete moře a vše s ním spjaté? Dovedete si představit, že budete mít ve své...

Díra v zákoně trestá rodiče samoživitele, KDH navrhuje řešení

"Stát se takto při nejasně stanovených pravidlech zbavuje odpovědnosti," hodnotí daný stav právnička a členka předsednictva KDH Martina Holečková s tím, že předmětný zákon...
spot_img

Recent articles

More like this